M.Z. Новый ГЕРОЙ книга M.Z. – На Межі

M.Z. – «НА межі»

Ласкаво просимо на сторінку для скачування

 

Анотація:

 

     ЗНАННЯ – СИЛА

 

     Давним-давно, коли відьми тільки пізнавали свою природу, жила Левцана, одна з первородних. Вона вела записи про те, що дізнавалася: про Землю, Місяць і Сонце, про їх вічний небесний танець і про те, як планети і світила впливають одна на одну. Ці знання могли б послужити добру службу, якби потрапили у потрібні руки. Але відьми, не утримавшись від спокуси, звернулися до темних потойбічних сил. Їхня робота стала шкодити людям. Почалося полювання.

 

     Темних знаходили та вбивали без жалю. Левцана також стала жертвою переслідувань. Тяжко поранена, вона уникала погоні, розуміючи, що дні її пораховані. На своєму шляху вона зустріла астронома Глафа і передала йому медальйон – ключ від скриньки із записами.

 

     Хлопець зрозумів, що отримав безцінний дар. Він витратив багато часу на пошуки заповітного знання та на розшифровку. Говорили, що він збожеволів, записуючи свою «Книгу знань».

 

     З того часу минуло багато років. Команда M.Z. витратила багато сил на пошуки книги шаленого астронома, адже в ній є відповіді на багато питань та спосіб змінити долю планети. Тим часом, сам M.Z. зник, зазирнувши у Камінь Майбутнього. Що ж він там побачив? І чи зможуть Зберігачі запобігти можливій катастрофі?

> Книга M.Z. частина 2 «НА МЕЖІ» - Yakaboo

> Книга M.Z. частина 2 «НА МЕЖІ» - GoogleBooks

напишите мне если возникнут вопросы admin@mzcompanymf.com

Submitting Form...

Сервер обнаружил ошибку.

Успешно!

АВТОРУ (MILAD F.)

 admin@mzcompanymf.com,  mz.company.mf@gmail.com

      Instagram/Facebook: mz.company.mf

Viber/WhatsApp/Telegram +380502091267

Copyright© Milad F. All Rights Reserved

©mzcompanymf 2017 - 2022

Политика конфиденциальности

Пользовательское Соглашение